Volkswagen Oto Anahtar

Volkswagen yedek anahtar yapımı hakkında bilgilenmek ister misiniz. Volkswagen anahtar kodlama için bazı elektronik araçlar gereklidir.
Volkswagen oto anahtar araçlarında 95 yılından itibaren immobilizer elektronik ateşleme dediğimiz sistem mevcuttur. isterseniz işyerimize gelerek veya bulunduğunuz konumda yedek anahtar ve kayıp anahtar üretiyoruz. 20 dakika içinde yedek anahtarınızı teslim ediyoruz. ilk olarak anahtarınzın mekanik kısmını (uç kısmı) yapıyoruz. Daha sonra immobilizer (elektro manyetik) aracınzın hafızasına tanıtıyoruz. Bu şekilde işlemi tamamlamış oluyoruz. Volkswagen oto anahtar konusunda profesyonel olmayan ustalar tarafından çalışmanızı öneririm. bu konu oldukça önemli olmaktadır.

Volkswagen kayıp anahtar yapımı

2. el bir Volkswagen araç aldınız ve yedek anahtarı yok yedek anahtar bu araçlarda yedek anahtar olmazsa olmaz çünkü olası bir durumda kullandığınız anahtarı kaybettiniz. ne yapacaksınız yapmanız gereken bizim gibi profesyonel oto anahtarcılardan yardım almanızdır. biz Volkswagen kayıp ve yedek anahtar yapımında sizlere hizmetler sağlamaktayız. sizlere bulunduğunuz konumda aracınıza kayıpdan anahtar yapıyoruz.ilk olarak aracın kilit sisteminden anahtarın uç kısmını yapıyoruz daha sonra immobilizer kısmı için araca lisanslı cihazımızı bağlayıp yeni anahtarımızı kodluyoruz. Volkswagen kayıp anahtar işlemi max. 1 saat içinde tamamlamış oluyoruz.

NOT: Volkswagen Yedek ve Kayıp Anahtar Yaptırmak istediğinizde aracın Ruhsat Sahibi olmalıdır. Volkswagen oto anahtar ucu ve kumandası oldukça hassas olup en ufak bir durumda çalışmama durumu olmakta bu konuyada dikkat etmenizi öneririm.

Volkswagen Kontak Arızası

Bilindiği üzere Volkswagen kontak arazası ile sık sık karşılaşmaktayız. Siz kullanıcılar anahtarınızı kontaktan çıkartamıyorsanız veya anahtarınız kontakta dönmüyorsa bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçmelisiniz.Ve bulunduğunuz konumda Kontak arazasını çözmekteyiz.

Volkswagen Oto Çilingir Hizmeti

Volkswagen Oto Çilingir İçin Tüm İstanbul Bölgelerinden Hizmet alabilirsiniz. Tabi bilindiği üzere Volkswagen araçların kapıları eski sistem yani yukarıdan kastırarak açılmaz. Maymuncuk yardımı ile açılmaktadır. Ayrıca aracınıza zarar verilmez..(Maymuncuk ile aracın kapısı açılırken ruhsat sahibi aracın yanında olmalıdır. Aksi halde bizim oto çilingir ustalarımız size bu hizmeti sağlamayacaktır.