Skoda Oto Anahtar

Skoda Oto Anahtar

Skoda oto anahtar hizmeti vere6rk müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözmeyi odaklayan firmalar arasında yerimizi almaktayız. Yeni teknolojik anahtarlara sahip olan Skoda hangi modellere sahip olursanız olun firmamı yeni nesil teknolojik aletleri sayesinde arızlarını gidermektedir. 7/24 vardiyalı sistem sayesinde nerede olursanız olun firmamıza ulaştığınız takdirde arızanızı gidermektedir. Skoda oto anahtarları karmaşık işlemler bütünüdür. Firmamız orijinalinden farksız bir şekilde anahtarlarınızı yedekleme işlemi yapmaktadır.

Skoda Yedek Anahtar Hizmeti

Oto anahtarcı firması olarak Skoda yedek anahtar hizmeti vererek anahtarınız kaybolsa dahi aracınız rahatlıkla kullanmanızı sağlamaktayız. Hangi modelde olursa olsun güvenilir bir şekilde yedekleme hizmeti verir. Sizlere ise daha konforlu bir şekilde aracınız kullanma zevki yaşarsınız. Yedek anahtar hizmetinden yararlanmak isterseniz firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. Çalıntı ya da kaybolan anahtarların yerine firmamıza götürmeksizin çağırdığınız yerde 10 dakika içerisinde çözmekteyiz. Aracınızın servisleri yedek anahtarları bir ay içerisinde size teslim ederken biz sadece 10 dakikanızı almaktayız.
Kayıp Anahtarlar
Skoda araçların anahtar boyutları küçük olmasından dolayı daha çabuk kaybolmasına neden olur. Skoda kayıp anahtar probleminiz var ise firmamıza başvurduğunuz takdirde aracınızın orijinal anahtarı yoksa aracınızdaki önceki kilit sistemi hafızasından silerek yerine yeni kilit sistemi yapmaktayız. Yeni taktığımız aracın anahtarlarını kopyalama işleminden geçirildikten sonra 1 orijinal anahtarlık 2 yedek anahtar olmak üzere üç tane anahtar teslim yapmaktayız. Böylelikle anahtarınız kırılsa, bozulsa ya da kaybolsa dahi yedek anahtarlarınızla gidebilirsiniz.

Skoda Araba Anahtar Çeşitleri

Skoda araba anahtarı birbirinden farklı modellere sahiptir. Her modelin yedekleme işlemleri de zorluğuna göre değişkenlik gösterir. Skoda anahtar modellerinden biri kapalı yeni nesil uzaktan kumandalı anahtarı modeldir. Üzerinde aracı kolayca kontrol edebileceğiniz akıllı uygulamalar mevcuttur. Tuşlar kirlenmemesi için sürgülü kapak sistemi oluşturulmuştur. Bu anahtarın yedekleme işlemi 1 saat ile 2 saat arasında değişkenlik gösterir. Diğer bir model ise klasik tarzda olan 3 tuşlu anahtar modelidir. Bu oto anahtar yedekleme işlemi diğerlerine göre daha hızlı yedeklenir.
Sustalı Anahtar Nedir?
Araba anahtarlarının bir diğer modelidir diyebiliriz. Bu model diğer oto anahtarlarına göre daha ekonomiktir. Sustalı oto anahtarın üzerinde 3 tuş bulunur. Bu tuşlarda kilit açma, kapatma ve aracın farlarını yakma işlemlerini bu anahtar sayesinde yapılır. Kontakta daha zarif dönerek aracı yormadan çalışma imkânı sunar. Aracın kilidini iç kabın içerisinde gizleyerek taşımanız daha kolay olacaktır. Tek dezavantajı ise kaybolması daha çabuk olmasıdır. Günümüzde Skoda sustalı anahtar kullanılmaktadır.
Firmamızın Hizmeti
Skoda orijinal anahtar hizmeti sunarak aracınızın anahtarını kaybetseniz dahi kısa sürede aracınızın orijinal anahtarlarına kavuşma imkânı sunmaktayız. Nerede olursanız olun firmamıza başvurduğunuz anda özel aletlerimizle problem yaşadığınız yere gelmekteyiz. Sizin yanınızda kilit, anahtar hizmeti vermekteyiz. Firmamız 24 saat boyunca kusursuz hizmet sunmaktadır. Eğer siz de bu hizmetten yararlanmak isterseniz firmamızı güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.