Porsche Oto Anahtar

Porsche oto anahtar yedek anahtar ve kayıp anahtar yapmaktayız. Porsche araç anahtarıına mı ihtiyacınız var yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Porsche yedek anahtarınızı 1 saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Porsche anahtar nasıl yapılır. Buyrun berabar inceleyelim
1) Aracın torbido kısmında bulunan BCM kutusu (anahtar beyni) sökülür.
2) BCM kutusunun içindeki bilgiler bilgisayar ortamında online olarak okunur.
3) Okunan bilgiler beyni Porsche Orjinal Anahtara yazılır.
4) Mekanik anahtar kopyalanır.
5) Eski Porsche anahtarlar beyinden silinir.
6) Sökülen BCM kutusu yerine montaj edilerek araç eski haline getirilir.

Porsche Oto Anahtar Çözümleri

Eğer Porsche oto anahtarınız kırıldıysa suya düştüyse veya arızalandıysa bu gibi durumlarda aracınızın bulunduğu konum içerisinde giderilmektedir. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazı Porsche araba anahtarı arızaları immobilizer sisteminden kaynaklıda olabilir. Bunların çözümleri ateşleme yapmamasından kaynaklanabilir. Aracınız çalışmayabilir. Çünkü immobilizer sistemi motor beynine sinyal göndermeyeceğinden dolayı çalışmaz.

Porsche Kayıp Anahtar

Porsche Anahtarımı Kaybettim ?
Bu gibi durumlarda panik yapmanıza hiç gerek yok Çünkü biz Porsche kayıp anahtar yapmaktayız.
Neden Biz ?

Porsche kayıp anahtar yapımını aracın bize gelmesine gerek kalmadan arabanın bulunduğu konumda işlemi yaparız. Kullandığımız anahtarlar orjinal Porsche anahtar olduğu için sizlere herhangi bir sorun çıkarmaz. Kayıp anahtar uygulamasını ortalama 2 saat içerisnde yapıp teslim ediyoruz. Aracın tüm modellerine bu desteği sağlamaktayız.
Porsche Anahtar Fiyatları

Porsche Anahtar Fiyatları arabanın modeline göre değişim gösterir. Her model porsche araçlar kayıp ve yedek anahtarı yapılır. Fiyat aralıkları kullanılan anahtar orjinal porsche anahtar olduğu için ithal üründür. Güncel döviz kuruna bağlı olarak değişmektedir.
Porsche anahtar kabı
Porsche anahtarın tuş kısımlarının kullanımdan dolayı aşınmaktadır. bu sebepten dolayı değiştirmek gerekir. Değişmediği taktirde anahtarın içerisndeki elektronik parçaya zarar verir. Porsche anahtar kabını elimizde bulundurmaktayız. Sizlerin anahtarına zarar vermeden montajını yapmaktayız. 15 dakika içerisinde yapıp teslim ediyoruz.

Porsche Anahtar Pili
Porsche anahtarlarında kullanılan pil cr 2030 olup tüm elektronik marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Pil değişim montajı arka kapak anahtarla kastırarak çıkartılıp yapılmaktadır.