Mercedes Oto Anahtar

Mercedes Benz Yedek Anahtar Yapımı
Mercedes araçlarında yedek anahtarın önemi oldukça fazladır.Bu araçlar yarı smart anahtar sistemine sahiptir. Mercedes yedek anahtar yapımı şu şekildedir.

  • 1-Aracın anahtar bilgisine ulaşılır.
  • 2-Kullanılan anahtarın bilgileri cihaz yardımı ile okutulur.
  • 3 Toplanan tüm bilgiler birleştirilerek araca yeni anahtar kopyalanır.
  • 4-Kaybolan anahtarlar aracın hafızasından devre dışı bırakılır.
  • 5-Toplamda 20 dakikada Mercedes yedek anahtar yapılir.

Mercedes Kayıp Anahtar Yapımı

Mercedes aracınızın tüm anahtarlarını kayıp ettiyseniz. Endişelenmenize hiç gerek yok çünkü aracınızın bulunduğu konum içerisinde sıfırdan anahtar yapıyorız. ve kaybolan anahtarınızı aractan devre dışı bırakıyoruz. Bu işlem toplamda 30dk-1st arasında sürmektedir.

Mercedes Anahtar Arızası
Mercedes aracınızın anahtarı aracı çalıştırmıyorsa veya aracı kilitlemiyorsa bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan destek alabilirsiniz. Mercedes Anahtarınızı iş yerimize getirerek mercedes anahtar tamiri yapmaktayız.

Mercedes Anahtar Fiyatları
Mercedes Yedek Anahtar fiyatları aracınızın modeli ve yılına göre değişiklik göstermektedir.
Şuan için mercedes yedek anahtar fiyatları dörtyüz elli türk lirası ile yediyüz türk lirası arasındadır.

Mercedes Kolon Kilidi Arızası
Mercedes aracınızın uzaktan kumanda ile açamıyorsanız ve aracın kontağı dönmüyorsa aracınızın direksiyon kolon kilidi arızalanmış demektir. Bu gibi durumlarda aracı isterseniz işyerimize çektirebilirsiniz veya biz aracınızın başına gelerek arızayı çözümlüyoruz.

Mercedes Anahtar Kabları
Yıpranmış,eskimiş anahtar kablarınızı yenisi ile değiştiriyoruz. Bunun için aracın gelmesine gerek yok anahtar getirmeniz veya anahtarı bize kargo yapmanız yeterlidir. Aynı gün içinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Mercedes Anahtar Pili
Mercedes Anahtarınızn pili bitsiyse ve pil değişim uyarısı alıyorsanız anahtarınızn pilini bizden temin edebilirsiniz. Piller anahtarın arka kısmında bulunmaktadır ve cr2023-cr2032 pilleri kullanılmaktadır.