Alfa Romeo Oto Anahtar

Alfa Romeo Oto Anahtar yedek anahtar yapımı veya kayıp ettiğiniz anahtarları kısa süre içerisinde İstanbul’ın her yerine servisimiz vardır. Bazı aksilikler insanın başına geldiğinde ne yapacağını bilemez. Aracınıza çok ihtiyaç duyduğunuz bir anda arabanızın anahtarını kaybettiğinizi ya da anahtarın özelliğini kaybettiğini ya da kırıldığını fark ederseniz neler yapmanız gerekir? Bu kapsamda Alfa Romeo 156 yedek anahtar yapımı hizmeti veren firmamız her daim imdadınıza yetişecektir. Alfa Romeo anahtarımı kaybettim dediğinizde bu kapsamda hizmet veren firmamızı anında yanınızda bulacaksınız.
Araçlar fabrikadan 2 adet olarak üretilir ve alıcısına teslim edilir. Bu anahtarlar birisini aktif olarak kullanırken diğeri ya evde bir köşede kaybolmayı beklemekte ya da arabanızın torpido gözünde öylece durmaktadır. Bazılarımızın bu yedek anahtarı evde ihtiyat olarak duruyor olsa da eminiz ki birçok kişi bu yedek anahtarını kaybetmiştir. Söz konusu kişiler aslında tek bir anahtarla idare ediyorlar. Aktif olarak kaybolan bu anahtarın da kaybolması durumunda Alfa Romeo anahtar kopyalama hizmetine ihtiyaç duyarsınız.
Eski nesil araçlarda immobilizer sistem olmadığı için gidip ev anahtarınızı yaptırır gibi anahtar yaptırabiliyordunuz. Alfa Romeo 156 Immobilizer güvenlik sistemi ile anahtarlarını müşterilerine teslim ettiğinden anahtar kopyalamak ayrı bir teknoloji gerektiriyor.
İstanbul Oto Anahtarın Eşsiz Hizmetleri
Alfa Rome’da kullanılan immobilizer sistem Alfa Romeo 156 anahtar kodlama sistemi ile aracın başka anahtarlarla çalışmasına engel olmaktadır. Firmanın bu kapsamdaki güvenlik politikası takdire şayandır. Çoğu sürücü anahtarını kaybettiğinde ya da yolda düşürdüğünde ya da anahtarı hasar gördüğünde, sanayide usta aramaya, ya da çekici ile aracı sanayiye götürmeye meyletmektedir. Oysa Ottoman Oto Anahtar sayesinde artık bunları dert etmenize gerek kalmıyor. Anahtarla ilgili yaşadığınız talihsizliklerde firmamız sadece bir telefon uzağınızda. Bizi arayıp konumuzu göndermeniz durumunda, ekip arkadaşlarımız ilgili ekipmanlarla birlikte bulunduğunuz yere gelecek ve anahtar sorununuzu olduğunuz yerde dakikalar içerisinde çözecektir. Ayrıca bu hususta zaman kavramını da aşmış durumdayız. Nöbetçi anahtar hizmetimiz sayesinde 7/24 her daim hizmetinize koşmak kalite standardımızdır.
%100 müşteri memnuniyeti prensibi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan firmamız sizleri anahtar ve immobilizer sistem hakkında da ayrıca bilgilendirmekte ve en iyi hizmet konusunda her daim yanınızda olduğunu hissettirmektedir. Immobilizer anahtar kopyalama teknolojisi normal bir anahtar kopyalama işlemine benzemediğinden doğal olarak sıradan bir anahtar kopyalama ücreti gibi de değildir. Fakat firmamız fiyat konusunda da sizlere her türlü yardımı yapmaya hazırdır.

Alfa Romeo Araba Anahtarı Kayboldu

Tabi aracın anahtarını kaybetmeniz durumunda bazı riskler de doğmaktadır. Aracın anahtarı nı kaybetmenizden dolayı yetkili servisine götürmeniz durumunda yetkili servis fabrikadan aracın immobilizer kodunu isteyecek ve buna göre yeni anahtar yapıp size verecektir. Tabi anahtarın kaybolmasından kaynaklı sorumlulukları almak koşulu ile. Eğer her türlü ihtimale karşı anahtar yaptırmak istemezseniz yetkili servis size; aracın kontak ve kilit sistemlerinin değişmesini ve yeni bir immobilizer anahtar yapmayı tavsiye edecektir. Bu saydıklarımızın hepsi ayrı bir maliyet gerektirici hususlardır.