Peugeut Oto Anahtar

Peugeut Oto Anahtar

Peugeot oto anahtar üzerinde çalıştığımız Peugeot anahtarlarının sorumalarının kısa sürede çözerek kullanabilir hale dönüştürür. Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber otomotiv sektöründeki araçlarında araba kilitlerinin de değişmesine sebep oldur.
Peugeot araçlarınızın markası ne olursa olsun hangi sistemde olursa olsun son teknolojiye uyum sağlaya bilen ekipmanlarımızla aracınızın anahtarlarının yedeğini oluşturmakta. Müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Peugeot Yedek Anahtarlar Üretiliyor Mu?

Peugeot oto anahtar firması olarak aracınızın orijinal anahtarlarını alarak Peugeot yedek anahtar üretmekteyiz. Ürettiğimiz yedek anahtarlar diğer orijinal anahtardan farksızdır. Orijinal anahtarınızı aldıktan sonra kalıplarını çıkarmak için kalıp makinesine götürmekteyiz.
Önlü ve arkalı eşit olacak şekilde kalıbı çıkarılır. Bu kalıp işlemi 15 dakika sürmektedir. Daha sonra kumanda sistemi olan akıllı anahtar modelini çıkarmak için kalıp bilgilerini diğer anahtar kabına aktarılır. Anahtarın kopyasını oluşturduğumuz anahtarların birleşimini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde teslim etmekteyiz.

Anahtar Kabı Nedir?

Kumandalı olarak uzaktan arakalarınız kontrol edilen araca verilen isimdir. Evde ya da 5 metre öteden aracınızın ister kilitleyebilirsiniz isterseniz de kilidini açabilirsiniz. Oto anahtarların dış kapları darbelere karşı fazla dayanıklı değildir. Zamanla kullanımdan dolayı zedelenmelere sebep olur. Bundan ötürü kabı değiştirmeniz gerekebilir.
Peugeot anahtar kabı için kullandığımız ürünler diğer kaplara göre daha dayanıklı olduğundan dolayı bir daha kap değişme imkânınız olmaz. İçerisinde bulunan pimi çıkartılarak ön ve arkada olan kapları çıkarılır. Yeni kaplarda aynı şekilde montajı yapılır.
Kayıp Anahtar
Günümüzde en çok rastlanan bir durumdur. Araçların anahtarlarını kaybetmek bir hayli yorucu ve üzücü durumdur. Anahtar olmadan aracı hareket edemezsiniz. Nerede kaybettiğiniz bilmediğiniz durumlarda ise aracınızda güvenlik çok düşük seviyede olabilir. Özellikle Peugeot kayıp anahtar sorunu başlı başına problemdir.
Aracınızın anahtarını kaybettiğiniz takdirde en yakın oto anahtarcıya gittikten sonra yeni anahtar temin etmeniz. Olası hırsızlıkları önlemek adına öncelikle aracınızda var olan anahtarı aracın hafızasından silmeniz gerekir. Daha sona yeniden tanımlanmış anahtarı tekrardan kurulum yapabilirsiniz. Yeni aldığınız anahtarlarında en az 2 ya da 3 tane yedek anahtar oluşturmanız gerekir.

Peugeut Oto Anahtarcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Oto anahtarcıdan hizmet alacaksanız güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. İşlerinde profesyonel hizmet verebilen ekiplerle çalışıp çalışmadığına bakarak hizmet alınız. El ve parmak becerilerini son derce kusursuz kullanması gerekir.
Müşteri odaklı çalışan firma ile görüşmelerinizi sağlayın. 24 saat boyunca oto anahtar hizmeti veren kişilerle çalışmanız daha doğru olacaktır. Sorunu pratik bir şekilde çözen firmaları seçtiğinizde mağduriyetinizi gidermektedir.
Firmamız sadece oto anahtar hizmeti vermez. Kap değişimi, kontak kilit arızasını çözümleme işlemleri firmamız hizmet vermekte. Kilit mekanizmasını temizleyerek daha kullanışlı hale getirmek. Sadece araba kilit hizmeti değil. Konut ve ofis kilit hizmetlerini de firmamız tarafından temin edilmektedir. Eğer siz de bu hizmetten yararlanmak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.