Dacia Oto Anahtar

Dacia Oto Anahtar

Bünyesinde bulundurduğu Dacia markasına sahip olan modellerin Dacia oto anahtar yedek anahtar, kayıp anahtar hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimizle beraber aracınızda oluşan kilit arızlarını gidermekteyiz. Dacia aracınızın yedek anahtarlar yaparak orijinal anahtarınızı kaybetseniz bile yedek anahtar kullanımı sayesinde aracınızı daha rahat kullanma imkânınız vardır.
İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmeniz. Nerede olursanız olun dakikalar içerisinde sorunuzu çözmek için geliriz. Bütün anahtarlarınız kaybetseniz dahi aracınızın ofisimize götürmeden 30 dakika içerisinde yanında yaparak anahtarınız teslim etmekteyiz.
Arızalı Anahtarları Dahi Tamiratını Yapmaktayız
Gün geçtikçe bazı sebeplerden dolayı (yağmur, su kaçması ve darbe vb.) anahtarınız aracınızı çalıştırmayacak hale gelecektir. Siz anahtarınızı aracınıza taktığınız anda aracınız ateşleme yapmayacağından aracınız çalıştıramazsınız. Bu durum anahtarınızın arızalı olduğunu gösterir. Dacia anahtarı türü immobilizerdir. Bu immobilizer anahtarların genel sorunları kart yanmasıdır. Firmamız kusursuz bir şekilde anahtarınızdaki sorunu gidererek tekrar kullanmanızı sağlar.

Dacia Oto Yedek Anahtar Fiyatı

Dacia yedek anahtar fiyatı diğer oto anahtarcılarına göre 3’te biri kadardır. Müşterilerimizin bütçelerini düşünerek hizmet vermekteyiz. Yedek anahtar hizmetine işçilik parası eklenmeden direk maliyeti yansıtmaktayız. Kumandalı oto anahtar sistemindeki cip kısmında yer dönem fiyatta değişiklik olmasından dolayı fiyatlarımızda farklılık ve artış görmeniz mümkün.
Bizi seçerken diğer firmalarla karşılaştırma yaptığınızda kalitemizden ve fiyatımızdan ödün vermediğimizi göreceksiniz. 2004 ile 2018 Dacia araçların oto anahtarlarını firmamız bünyesinde yapmaktayız.

Dacia Sandero Oto Anahtar

Firmamızın diğer bir hizmeti de Dacia Sandero anahtar hizmetidir. Bu anahtar diğer anahtarlara göre yapımı zor bir modeldir. Anahtarın üzerinde kilitleme, kilit açma ve aracın aflarını yakma özelliği bulunur. 5 metreye kadar kontrol etme özelliğine sahip bu aracın yedek anahtarlarını da yapmaktayız. Yedek anahtarlar orijinal anahtardan farksız olarak üretilmekte böylelikle araç ile aktivasyonu kolaylıkla sağlanır. Bu aracın anahtarı kaybolduğunda ofisimize götürmeden 30 dakika içerisinde benzerini çıkarmaktayız.

Dacia Kayıp Anahtar Yapımı

Dacia araçlarının anahtar tamirini yapmak, Dacia Sandero anahtar kabı döşemesi yapmak. Anahtarları çalındığında kilit sistemini bloka ederek yeniden anahtar kilidi koymak. Ev ofis ve kasa güvenliğini sağlamak. Açılmayan Dacia modelindeki araçlarınızı dikkatli ve özel aletler kullanarak açmaktayız.
Aracın güvenlik kilitlerini yeniden tasarlayıp yeniden kurulumu yapılması ve belli sebeplerden dolayı orijinal anahtarını bilmeyen araçlardan yeniden fabrika ayarlarına dönerek orijinal anahtarı yeniden tanıtılması hizmetlerden biridir.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Profesyonel ekiplerimizle her türlü aracınızın oto anahtarını tamir etmekteyiz. Aracınızda oluşan kontak problemlerine dahi kısa sürede çözerek aracınız size teslim etmekteyiz. Firmamız diğer firmalara göre daha uygun fiyatlarla mağduriyetinizi gidermekte.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. Hırsızlık durumunda aracınızdaki orijinal kilit resetleyerek yeniden bir kilit sistemi tanımlamaktayız. Eğer siz de bu hizmetten yararlanmak isterseniz firmamızı güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.