Dacia Logan Yedek Anahtar Yapımı

Dacia Logan Yedek Anahtar Yapımı

Şubat 10, 2021 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Dacia Logan yedek anahtar yapımı içeriğiyle beraber hali hazırda bulanan cihazlar ile birlikte nasıl yapıldığına dair bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Özellikle aracın kaç model olduğu gibi birtakım özelliklerinin biliniyor olması önem teşkil edecektir. Araçların mekanik olarak bulunan anahtar ucunu CNC anahtar kesme makinesi sayesinde elde edildiği bilinir.

Orijinal şekilde bulunan anahtarı okuyan makine sayesinde yeni takılan ham anahtar ucu ucuna özellikle freze tekniğiyle beraber anahtar ucunu açma işlemlerini yapmakla beraber yedek anahtar ucunun kontak üzerinde denemesi süreci sağlıklı bir şekilde başlatılmış oluyor. Bu sayede denem süreci görülerek elde edilen sonucunu üzerinde duruluyor.

Herhangi bir problem durumunda anahtarın tekrardan makineden geçirilme işlemi başlamış oluyor. Böylece işlem basamakları gerektiği şekilde başlamış ve devam ettirilmiş olur. Sonraki süreç içinde de servis cihazlarıyla birlikte aracın bod 2 giriş kısmına bağlanarak aracın anahtar sisteminin çözümlenmesi aşamasını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Dacia Logan Kayıp Anahtar

Dacia Logan var olan araç anahtarınızın kaybolma ihtimaline karşı olarak aracınızın bulunduğu yere gelerek ilk etapta bulunan anahtarın mekanik kodunu cihazın mekanik kodunun da girilmesiyle beraber aracın mekanik anahtarını üretme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Özellikle mekanik anahtar işlemi bitirildikten sonraki süreçte aracın var olan immobilizer anahtar üretilmesi aşamasına geliniyor. Dacia Logan araç modelleri içerisinde kullanılan chip özellikleri farklılık gösterir. Aracın mevcut modeline göre değişiklik gösterdiği bilinir ve buna göre işlem basamakları oluşturulur diyebiliriz. Araca cihaz bağlanarak gerekli bilgiler sağlanır ve elde edilen sonuçlara göre üretimler yapılır. Chip modelinin servis makinesiyle öğrenilmesi sürecinden sonra da araç çalışır duruma gelir. Aracınız kumandalı bir özelliğe sahip ise kodlama işlemi ile birlikte cihaz üzerinden tamamlanması sağlanılır.

Dacia Logan Kumanda Kapları

Dacia Logan kumanda kapları ile birlikte ezilme gibi birçok olumsuzluğa karşı olarak oluşan sorunların değişim ihtiyacı gündeme gelir. Böyle bir durum yaşadığınız takdirde bizlerle iletişim kurarak yeni kap ile tanışıp daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Değişen kaplar daha uzun ömürlü şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Ayrıca böyle kaplarınızda yırtılmalar meydana gelmesini istemezseniz tırnağınızı kullanmamalısınız.

Dacia Logan Orijinal Anahtar

Dacia Logan araçlarının kayıp ve yedek anahtarlarının yaptırılmak istendiğinde orijinal olup olmadığını anlayabilmeniz için öncelikle zor gelmiş olabilir. Bu durumların sebebi ise yurt dışından temin edilen ürünlerin ayırt edilmeyecek derecede iyi yapılmış olmasından kaynaklanır. Uzman personelimiz sayesinde müşterilerimize istedikleri kalitede hizmet sunabilmek için Dacia Logan anahtarların hem orijinal hem de orijinal olmayanları mevcuttur seçim aşaması ise siz değerli müşterilerimize aittir. Dacia Logan Yedek Anahtar talep ettiğiniz zaman orjinal ve yan sanayi dediğimiz ürün olarak iki farklı çeşit bulunmaktadır. Bunlar tamamen müşterinin bütçesine göre değişmektedir.