Dacia Duster Yedek Anahtar

Dacia Duster Yedek Anahtar

Şubat 3, 2021 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Dacia Duster Yedek Anahtar yapımı konusunda elimizde bulunan cihazlar ile sizlere nasıl yapıldığını detaylı şekilde anlatacağım. Öncelikle aracın kaç model olduğu bizler için önemlidir. Aracın mekanik anahtar ucunu cnc anahtar kesme makinemize takıyoruz. Makinemizde mekanik anahtarın tarama işlemi yapılıyor. Aracı kopyalayacığımızın anahtar kopyalanacak kısmını cnc makinesine takıyoruz. Orjinal anahtarı okuyan makinemiz yeni taktığımız ham anahtar ucuna freze yöntemi ile anahtar ucunu açıyoruz. Bu işlem bittikten sonra duster yedek anahtar ucunu kontak üzerinde deniyoruz.  Eğer anahtar ucunda bir problem çıkarsa tekrar makineden geçiriyoruz. Daha sonra servis cihazımız ile aracın obd 2 girişine bağlayarak arabanın anahtar sistemini çözümlüyoruz. Okuduğumuz bilgi sırası ile toplamda yapmak istediğinimiz anahtar üzerine bilgiyi yazıyoruz. En fazla 4 adet anahtar tanımlama yapabiliriz. Anahtar tanımlama işlemi bittikten sonra araca anahtar proğramlama modundan çıkartıyoruz. Anahtarları aracı çalıştırarak kontrol ediyoruz.

Dacia Duster Kayıp Anahtar

Duster araç anahtarınızın tamamını kayıp etmiş olsanız bile aracınızın bulunduğu konuma gelerek aracınızın başında ilk önce ait anahtar mekanik kodunu cihazımın mekanik kodunu girerek aracın mekanik anahtarını üretiyoruz. Mekanik anahtar işlemi tamamlandıktan sonra sırada aracın immobilizer anahtar üretmeye geliyor. Dacia duster araç modellerinde id 46,79,36 chip kullanılmaktadır. bunlar aracın modeline göre değişiklik gösterir. Bunu anlamak için araca cihazı bağlayarak anlarız. Servis makinemiz ile chip modelini öğrendikten sonra cihaz ile arabaya bağlanıp chip üretme işlemine başlıyoruz. Chip işlemi tamamlandıktan sonra araç çalışır duruma geliyor. Eğer araç kumandalı ise kumanda kodlama işlemide cihaz üzerinden chip kopyalama esnasında tamamlanıyor.Duster kayıp Anahtar yaptırmak istediğinizde bizler adresinize gelerek tüm işlemleri orada kısa süre içerisinde tamamlamak için çalışıyoruz.

Dacia Duster Kumanda Kapları

Dacia Duster kumanda kaplarında ezilme ve yırtılmalar zamanla meydana geliyor bunların değişim ihtiyacı oluyor. bu durumlarda anahtarınızı iş yerimize getirerek sizlerin yeni kap ile daha rahat kullanım sağlamamızı sağlıyoruz.

Dacia Duster Orjinal Anahtar

Duster model araçların yedek veya kayıp anahtarını yaptırmak istediğinizde orjinal olup olmadığını anlamanız biraz zor gelebilir. Bunun sebebi yurtdışından gelen ürünlerin fark edilmeyecek derece iyi yapılmasından kaynaklanır. Ekibimiz müşterilerimizin bütçesi ve istedikleri kaliteyi sunmak için duster anahtarın hem orjinalini hemde orjinal olmayanları elinde bulundurmaktadır. Bunu seçmek siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı olmaktadır.