Volkswagen Passat Yedek Anahtar Fiyatları

Volkswagen Passat Yedek Anahtar Fiyatları

Temmuz 8, 2021 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Volkswagen Yedek Anahtar Yapım Fiyatları ve modellerine ayrıca orjinal anahtar olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. 2007 yılına kadar olan passat araçlardaki anahtar sistemi sustalı anahtar yapısına sahiptir. 2006 2014 model araçlar ise yarı keyles olmaktadır. 2014 ve üstü passatlarda tam keyles olup anahtarsız giriş çıkışlara sahiplerdir. 2014 model üzeri olan araçların sistemleri enqube sistem olarak geliştirilmiştir.
normal passat anahtarların mekanik kısmını kopyalayıp ikinci aşamada araçların immobilizer kısmını makinelerimiz ile okuyup yeni yapacağımız anahtar içerisine yazıyoruz. İmmobilizer dosyasını yeni anahtarın aracın sistemine tanıtıyoruz. Bu işlem toplamda 30 dakika sürmektedir. 2007 ve 2014 passat yedek anahtar sistemlerinde kopyalama işlemi bir önceki modeldeki gibi aracın obd girişine servis makinesini takıp aracın kopyalama işlemini yapmaktayız. Lakin aracın anahtarı kayıp olursa araçta bulunan konfort bölümünü sökerek masaüstü bilgisayarımızda aracın güvenlik dosyalarını çıkartıyoruz. Çıkarttığımız dosyaları masaüstü proğramı ile üzerine yazıyoruz. Daha sonra araçtan söktüğümüz konfort beyini araca takıp ayapacağımız anahtarı arabanını beynine tanıtıyoruz. Bu şekilde kayıptan anahtar yapma işlemimiz tamamlanmıştır. 2014 model passat enqube sistem passatlarda yedek anahtar yapımı için servis cihazı dışında bir adette emqube vak kablosuna ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü emqube sistem araçlarda anahtar dosyasını araç üzerinde okumak için bu kabloya ihtiyaç vardır. Bu kablo sayesinde anahtar okduuğumuz yeni yapacağımız yedek anahtar içine aktarıyoruz. Aktarma işlemi bittikten sonra yeni yapılacak olan anahtar aracın üzerine tanımlanmış oluyor. Daha sonra anahtar servis cihazımız ile ön kodlu anahtarımızı aracın sistemine tanıtıyoruz. Bu şekilde işlem tamamlanıyor.

Passat Kayıp Anahtar

Passat kayıp anahtar enqube modellerinde anahtarınızın tamamını kayıp ederseniz araç başında anahtarlarınızı sıfırdan yapmaktayız. Bu işlem biraz zaman alabilir. ilk olarak aracınızın kapısı maymmuncuk ile açılıyor Ondan sonra aracın konfort beynindeki bilgiler okunup online olarak yurtdışındaki server’a gönderiliyor. Serverdeki aracımıza ait kodların işlenip gönderildikten sonra bize gelen dosya ile yapılacak olan passat kayıp anahtarımızın arabaya ait olduğunu sağlıyoruz. Daha sonra ön kod attığımız aracın sistemine tanımlıyoruz. İmmobilizer kısmı bittikten sonra cnc makinemize aracın mekanik anahtarı için arabanın kapı kolundaki kilit üzerindeki kodu makinemize yazıyoruz. Bu sayede aracın mekanik anahtarını üretmiş oluyoruz. Yapılan passat anahtarını müşterimize teslim ediyoruz.

Passat Orjinal Anahtar

Passat orjinal anahtar yaptırmanız için İstanbul bölgesinde bizler adresinize ulaşarak en uygun fiyat koşulları ile sizlere sağlamaktayız. Bizlere sadece konum atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Oto Anahtarcı İstanbul bölgesinde aradığınızda ekibimiz sizler için hazır olup adresinize gelerek orada anahtarınızı yapmaktadır.