Volkswagen Golf 7 Yedek Anahtar Fiyatı

Volkswagen Golf 7 Yedek Anahtar Fiyatı

Nisan 10, 2020 2 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Bugün Volkswagen Golf 7 Yedek Anahtar Yaptık. Müşterimiz Fahrettin Bey İnternetten golf 7 orjinal anahtar araştırmaları sonucunda bizimle iletişime geçmiştir. 2. el golf 7 aldığını söyledi. Golf 7 Yedek anahtarının olmadığını söyledi. Biz iş yerimize gelerek ona aracına yedek anahtar yapabileceğimizi söyledik.Müşterimiz ertesi gün evinden Arnavutköyden çıkarak işyerimize geldi. aracı satanlar Golf 7’nin yedek anahtarı olmadığını söylemişler. Fahrettin Beyde bu durumdan rahatsız olmuş.İlk olarak Yetkili Servisle görüşmüş. Servis kendisine 20 gün sonra anahtarı verebileceğini söylemiş.Biz kendisine hem yedek anahtar yapıp hemde eski kaybolan anahtarın aracın sisteminden sileceğimizi söyledik kendisi baya mutlu olması bizi sevindirdi.Biz bu işlemi max. 30 dk içinde yapmaktayız.. Volkswagen Golf 7 Yedek ve Kayıp Anahtar yapımı diğer Golf modelleri kadar kolay değildir.Çünkü Volkswagen artık MQB platformuna geçmiştir yani güvenlik sistemlerini baştan aşağı yanilemiştir. Bundan sebep profesyonel Oto Anahtarcılardan yardım almalısınız.

Volkswagen Golf 7 Anahtar Kabı (Kılıfı)
Fahrettin Beye Yedek anahtarını yapıp teslim ettik. Eski anahtarınında yenilenmesin istedi. Bizde eski anahtarını alarak soymaya başladık. Kabın içinden elektronik boardı çıkardık ve yeni Golf7 Anahtar Kabının içine koyduk

Volksswagen Golf 7 Kayıp Anahtar Yapımı

Volkswagen Golf 7 aracınızın tüm eğer kayıp ederseniz istediğiniz konumda aracınızın yanına gelip size yeni anahtar üretmekteyiz. İlk olarak kontak yada kapı kilidi sökülür daha sonra anahtarın şifrelerine göre ayarlanır.Bu aşamadan sonra cihazımız ile kumanda ve chip üretme konusunda aracınıza makine ile bağlanılır. Bu teknik işlemler sonrasında golf kayıp anahtar durumu ortadan kalkar. Size yeni verdiğimiz orjinal anahtarınızı kullanırsınız.

Volkswagen Golf 7 Yedek Anahtar Fiyatları

Golf 7 Yedek Anahtar Fiyatları Orijinal Anahtar yaptığımızdan dolayı döviz kurlarından etkilenmektedir. Bu durum fiyatlara farklılık göstermektedir. Piyasada orjinal olmayan anahtarları daha uygun fiyatlara yaparken bizler golf 7 orjinal anahtar kullanmaktayız. Ayrıca hiç bir şekilde problem yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz. Problem yaşandığı takdirde ustalarımız duruma müdahale edip sorunu en kısa sürede çözmektedir.

Volkswagen Golf 7 Anahtar Pili

Golf7 gibi mqb anahtarların kumandaları cr2025 pil ile çalışmaktadır. Genellikle tüm elektro marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bu piller markasına göre değişmektedir. Tercihiniz GP, Sony modelleri tercih ederseniz daha iyi olacaktır.