Totoya Corolla Yedek Anahar Yapımı

Totoya Corolla Yedek Anahar Yapımı

Nisan 18, 2020 Kapalı yorumlar Yazar: otoanahtarci

Totoya Corolla yedek anahtar modelleri araçların donanımlarına göre değişmektedir. Toyota anahtar kopyalama için birçok işlem gerekmektedir. Mesela alt donanımlarla normal tuşlu ve cevirmeli anahtar sistemi kullanılırken full donanımlılarda Corolla Smart Anahtar sistemini kullanmıştır. Toyota araclarında fabrika çıkışlı 3 adet anahtar vermektedir. 2 adet kumandalı 1 adet vale anahtarı alıcıya teslim ediler. Toyota Coralla Yedek Anahtarına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsinz. Sizlere Corolla Yedek Anahtar Yapıyla biraz bilgi vermek isterim. İlk önce Anahtarınızın uç kısmı kopyalanır. Daha sonra chıp kopyalama bölümüne geçilir. Toyota araçlarında araca gidilmeden chıp kopyalanmaktadır. Chıp kopyalandıktan sonra otomatik kumanda kısmı araca tanıtılır. Bu şekilde işlem tamamlanmış olur.

Totoya Corolla Kayıp Anahar

Totoya Corolla kayıp anahtar aracınıza sıfırdan anahtar yapımı anlamına gelir.. Tabi Toyota modelleri diğer araçlardan biraz daha kayıptan yapımı daha zordur ve uğraştırıcıdır. Çünkü Toyota mühendisleri aracın ımmobilizer beynini ön torpido içine gizlediği için torpido sökülerek beyine ulaşılmaktadır. Bu işlem işi baya bir uzatmaktadır. Ama bizim Lisanslı cihazlarımızla bu sorun ortadan kalkmaktadır. Direkt Obd2 soket üzerinden araca bağlanıp anahtar kodluyoruz. Bu sayede işlem süresi ve maliyeti azaltmış oluyoruz.
Eğer sizde Toyota Corolla Anahtarınızı Kaybettiyseniz bizimle iletişime geçmelisiniz.

Totoya Corolla Anahtar Fiyatları

Totoya Corolla Yedek Anahar yapımı fiyatları kumandalı ve kumandasız olmak üzere değişmektedir. 2012 modele kadar olan modellerin kumandalı anahtar fiyatları ikiyüz elli türl lirasıdır. kumandasız anahtar fiyarlari yüzelli türk lirasıdır. 2012 model üstü araçlar için bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlar döviz kuruna göre değişiklik göstermektedir.

Totoya Corolla Anahtar Kabı

Totoya Corolla Anahtar Kabları çabuk yıpranan ve deforme olan bir yapıya sahiptir. 2014 modele kadar olan anahtar kablarının kırılması ve tuşlarının işlevlerini yerine getirmemesi bu sorunları Toyota kullanan çok iyi bilmektedir. 2014 ten itibaren anahtar yapısında değişikliğe giderek bu sorunları bir nebze olsun ortadan kaldırmıştır.

Totoya Corolla Sustalı Anahtar Yapımı

Toyota modellerinde 2014 kadar olanlarda düz kumandalı anahtarlar kullanılmıştır. Tabi bu anahtarlar çabuk kırılma ve kıyafetlere zarar verdiği için bizde müşterilerimizin şikayetleriüzerine yeni bir ürün ithal ettik Toyota Sustalı Anahtar yeni yesil sustalı anahtarlarımız tüm Toyota modellerine uyum sağlamaktadır. Birden fazla model seçeneği bulunmaktadır. Tabiki garantilidir.

Totoya Corolla Anahtar Pili

Totoya Corolla Anahtarlarında Cr1620 cr2016 ve cr2032 pil modelleri kullanılmaktadır.