Renault Megane 4 Yedek Anahtar

Renault Megane 4 Yedek Anahtar

Nisan 16, 2020 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Renult Megane Yedek Anahtar yapımı için bizler bu konuda en iyi şekilde orjinal şekilde yapmaktayız. Megane 4 kart anahtar veya sustalı anahtar olarak değişir.

Ülkemizde Renault araçların kullanım alanı oldukça fazladır. Bu araçların yedek anahtar ihtiyaçları meydana geliyor. Yeni Megane 4 araçlarında fabrika anahtar sistemleri 2 farklı sistemde üretmiş. Sustalı ve Kartlıdır. Renault Araçlarında Kartlı Anahtarlar çok eskiden beri kullanılmaktadır. Yeni Megane 4 Kart sistemi diğer modellere göre yeni ve gelişmiş bir yapıya sahiptir. Ayrıca Megane 4 yedek anahtar fiyatı değişiklik göstermektedir. Bunlar aracın modeline göre değişiklik göstermektedir.

Renault Megane 4 Yedek Anahtar Yapımı

Sizinde Renault Megane 4 Yedek Anahtara ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz iş yerimize gelebilir veya biz sizin olduğunuz konuma gelip aracınıza yedek anahtar yapıyoruz bu işlem takribi 15-30 dakika arasında değişmektedir. İşlem aşamasından biraz bilgilendireceğim bunların yüksek moddellerinde megane 4 sustalı anahtar olmaktadır. Bunların yedek yapılması için birçok işlemden geçmektedir. Eski modellerinde megane 4 kart anahtar olmaktadır. bunların yedek anahtarı ise renult uyumlu teknolojik cihazlar ile aparatı ile araca bağlanılarak kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Renault Megane 4 Kayıp Anahtar

Aracınzın Tüm Anahtarlarınızı kaybetseniz dahi aracınıza bulunduğu konum içinde sıfırdan anahtar yapmaktayız. Tüm Renault Megane 4 kayıp anahtar için bize ulaşabilirsiniz. Aracın kaybolan anahtar sistemden devre dışı bırakıyoruz. (güvenlik amaçlı) Bu işlem aracın işlemlerini size sıralayacağım.

  • Bu işlem ilk olarak şunu belirteyim aracın yanına gitmeden yapılmaz.
  • Bundan sonra eğer araç kitli ise aracın kapı açma işlemini yaparız.
  • Megane 4 kayıp anahtar yapma işine ilk aracın kontak sökme işlemi ile yaparız.
  • Bu işlemden sonra cihazımız ile aracın obd girişi ile bağlanmaktayız.
  • Aracın kumanda kısmınıda kodladıktan sonra megane 4 anahtar şifrelemesini yapıyoruz
  • Artık montaj işleminden sonra sona ulaşmış oluyoruz.

Renault Megane 4 Anahtar Kabı

Eskimiş yıpranmış Renault Megane 4 Anahtar Kasaları tarafımızca yenisi ile değiştirilmektedir.
İsterseniz kargo ilede gönderip yapmaktayız. değişim konusunda destek sağlamaktayız.

Renault Megane 4 Anahtar Tamiri

Arızalanan Renault Megane 4 Anahtarları tamir edilir. Aracın kapılarını açmıyorsa ve aracı uzaktan çalıştırmıyorsa bu sorunlara çözüm için bizden yardım alabilirsiniz.

Renault Megane 4 Anahtar Pili

Anahtarımın pili bitti ve kapıları kilitli kaldı. ? Hiç panik yapmanıza gerek yok Megane 4 kartlı anahtarın pilleri bitse dahi arka kapağın altında aracın kapısını açmanız için mekanik anahtar vardır. Anahtarınızın arka kapağını aşağı yukarı kaydırarak açabilir ve içindeki anahtarı çıkarabilirsiniz. Renault Megane 4 Anahtar pilleri cr2032 dir.