Seat Leon Yedek Anahtar

Seat Leon Yedek Anahtar

Ocak 20, 2021 0 yorumlar Yazar: yusf

Bundan tam 6 sene önce 2014 yılında Seat ve Volkswagen araçlarının anahtar yapıları değişmişti. insanlar Seat Leon yedek anahtar ihtiyacı olduğu için bizlerde bu konuda araştırma yaparak aracın sistemini çözmeyi başardık Alman üreticiler MQB isminde yeni bir yedek anahtar üretimi yaparak önümüzü kesmeye çalıştı ve kısa bir süre de olsa bunu başardılar. 2014-2015 yılları arasında insanlar Seat, Volkswagen ve Skoda gibi araçlara sahipse anahtar kopyalama işlemi için mecbur bayilere gitmek durumunda kalıyorlardı.

Aynı şekilde araç sahibi anahtarı kaybettiyse Leon kayıp anahtar hizmeti veren bayilerden hizmet almak zorunda kalıyorlardı. Bundan 5-6 yıl önce fiyatlar da oldukça uçuktu, biz de İstinye Oto Anahtar firması olarak bu duruma çözüm üreterek yeni anahtarların kodlarına ulaştık.

Seat Leon Anahtar Çoğaltma

Günümüzde İstanbul’un neredeyse her yerinde Leon orijinal anahtar bastırma imkanınız bulunuyor. Her ne kadar anahtarınızı kaybetmiş olsanız da günümüzde pek çok yerde aracın orijinal anahtarını bulma imkanı sağlıyorsunuz. Tabi bu durum biraz da firmanın kalitesi ile alakalı oluyor. Her ne kadar orijinal parça bulamasalar bile orijinale yakın malzeme kullanarak hizmet vermek zorundalar. Biz de İstinye Oto Anahtar firması olarak olabildiğince orijinale yakın malzeme kullanarak sizi mağdur etmiyoruz.

Firmamız sayesinde bundan sonra Leon anahtar kayboldu endişesi duymadan kolayca firmamıza gelerek orijinale yakın anahtarınızı çıkarabilirsiniz. Firmamızın yaptığı tüm anahtarlar hem kusursuz hem de garantilidir. Anahtarı aldıktan sonra herhangi bir sorun çıkarsa firmamıza gelerek ücretsiz olarak yenisini alabilirsiniz.

Seat Leon Anahtar Fiyatı

Geçmiş yıllardan sonra araç sahiplerinin en büyük sorusu anahtar çoğaltmanın ya da anahtar çıkarma işleminin kaç para olduğu doğrultusundadır. Firmamızın size sunacağı Seat Leon anahtar fiyatı çeşitli kriterlere göre veya aracın modeline göre farklılık gösterir. Örnek vermek gerekirse anahtar çoğaltma ile anahtarı yeniden çıkarma ücretleri arabanın anahtarının içinde bulunan chip modeli veya kumanda farklılığına bağlıdır. Bu sebepten dolayı aracınızın modelini bizlere belirterek destek alabilirsiniz.

Seat Leon Kayıp Anahtar

Seat Leon Kayıp Anahtar işlemleri başınıza geldiğinde İstanbul’un neresinde olursanız olun fark etmeden aracınızın yanına gelerek sizin sorunu kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Leon araçların chip modelleri farklıdır. Bazı smart serilerinde enqube dediğimiz sistemler vardır. Leon kayıp anahtar fiyatı açısından enqube sistemler fiyatları daha yüksektir. Bunun sebebi ise aracın seri numarası alınıp ona göre orjinal anahtar yapılmasıdır. Başka türlü bu araçların anahtar üretilmesi mümkün değildir. Bizler bu konuda tecrübeli olarak sizlerin adresinize gelip orada işlemi gerçekleştirmekteyiz. Diğer sistemleri ise eski modellerinde daha kolay denilebilir. Onlarda chip vardır fakat anahtarın yeniden yapılması daha kolaydır.