Fiat Linea Yedek Anahtar Yapımı

Fiat Linea Yedek Anahtar Yapımı

Nisan 17, 2020 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Fiat Linea Yedek Anahtar konusunda güncel bilgilerimi sizlerle paylaşacağım.Linea yedek anahtar yaptırmak istediğinizi düşünürsek bunlar birkaç adımdan oluşur.
Fiat Linea ülkemizde 2007 senesinden 2017 senesine kadar üretilmiş bir araçtır. Ekonomik ve uygun olmasından dolayı birçok şirket,filo,rent a car bu araca rastlanmaktadır. Durum bu ki Linea Yedek Anahtar ihtiyacı yüksek olan bir araçtır. Fiat araçlarda fabrika çıkışlı iki adet anahtar verilmektedir. Bir tanesi kumandalı biri kumandasız düz anahtardan oluşmaktadır. Aracın kitapçıkları arasından o araca ait anahtar kodu ve şifresi araç sahibine teslim edilmektedir. Bu kodlara aracınıza yedek anahtar yaptırırken lazım olacaktır ve önemlidir.

Fiat Linea Yedek Anahtar Yapımı

2. el linea araç aldınız ve yedek anahtarının olmadığını söylediler. Tabi sizde haliyle Fiat Linea yedek anahtar yaptıracaksınız. Çünkü eski anahtarların kimde olduğunu bilmiyorsunuz, insanın gönlünün rahat olası için bu işlem şarttır.Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizleri iş yerimizde ağırlıyoruz. Merak etmeyin bu işlem siz çayınızı,kahvenizi içene kadar sürmektedir. Toplamda 15-20 dakikadır. İlk olarak Anahtarın mekanik kısmını hazırlıyoruz. Sonra araca geçip immobilizer kısmını araca tanıştırıyoruz ve eski size verilmeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz.
Ve işlemi tamamlamış oluyoruz.

Fiat Linea Kayıp Anahtar Yapımı

Linea Kayıp Anahtar aracınızın tüm anahtarlarını kaybettiyseniz ve aracı çalıştıracak anahtarınız yoksa yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz sizin bulunduğunuz konuma gelerek aracınıza kısa bir süre içinde kayıptan anahtar yapmaktadır. Tabi bu işlem yedek anahtar kadar kolay değildir, çünkü eliniz hiç anahtarınız yok. Lakin aracın anahtar numaraların(kod) olduğu kart varsa işlem biraz daha kolaylaşır. Anahtar kodları mevcur değilse son ön kapı kilidi sökülerek anahtarın şifreleri okunur ve lazer makineye girilir, mekanik kısım hazırlanmış olur. Daha sonra Lisanslı makinelerimizle immobilizer (Chip) kısmı araca kodlanır. Bu şekilde işlemi tamamlamış oluruz. En son Kaybettiğiniz anahtarlar aracın hafızasından silinir.

Fiat Linea Anahtar Kabı

Fiat Linea Anahtar Kabı çok çabuk deforme olup tuş kısımları zor basmaya ve çalışmamaya başlıyor. Zamanında müdahale edilmezse anahtarın içindeki elektronik karta zarar veriyor ve kumandanız çalışmamaya başlar. Biz Linea Orijinal Anahtar kullandığımız için sizleri uzun zaman sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Fiat Linea Anahtarımı Bagajda Unuttum ?

Evet bu olayla sıkça karşılaşmaktayız. aracın kapıları kilit ve siz sadece bagağı açtınız elinizdeki poşetleri bagaja bıraktınız ve anahtarıda kenara koydunuz işiniz bittiğinde bagajı kapattınız. Böyle bir durumda hemen bizimle iletişime geçerek bulunduğunuz aracın yanına gelerek aracınızı maycuncuk yardımıyla açıyoruz.

Fiat Linea Anahtar Pili

Fiat Linealarda cr2032 pil kullanılmaktadır.sizlerde kolayda değiştirebilirsiniz. Kumandayı sökerken sadece bir tane vida bulunmaktadır.