Bmw F30 Yedek Anahtar

Bmw F30 Yedek Anahtar

Nisan 11, 2020 4 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Bmw F30 Yedek Anahtar Çıkartma bilindiği üzere zor ve meşakatli bir işlemdir. Bmw F30 Anahtar Kopyalama işlemleri şu adımlarla yapılmaktadır.

  1) Bmw F20-21-30-32-36 serilerinde bulunan Fem-Bcm body Ünitesi sökülerek Pc Online bir şekilde Yedek Anahtar yapılmaktadır.
  2) Aracın Fem ünitesi ilk önce Lisanslı cihazlarımızla okunarak bilgileri yedeklenir.
  3) Bu işlemler sonrasında Bmw F30 Kayıp Anahtarlar Hafızadan Silinir.
  4) Aracı çalıştıracak anahtarlar aracın Fem ünitesine tanıtılır.
  5) En son Anahtarın içinde bulunan Bmw Mekanik anahtar kopyalanır.
  6) Son aşama sökülen Fem ünitesi araca takılır ve araç çalışır.

Bmw F30 Anahtar Fiyatı

Bmw F30 Yedek Anahtar Fiyatı bmw yetkili servislerinde yedek anahtar fiyatları oldukça yüksektir. Ayrıca anahtarları 1 ay süreç tanıyıp o şekilde teslim etmektedirler. İşletmemiz müşterilerimize BMW F30 Yedek Anahtar maksimum 2 saat içerisinde hazırlayıp uygun bir fiyata yapmaktadır.

Bmw Orjinal Anahtar

Yapılan BMW Yedek Anahtarlar orjinal ve garantilidir. Sigorta ve kasko işlemlerinde sizleri mağdur etmez. Aracın Km,Servis ve Bakım bilgilerini göstermektedir.

Bmw F30 Kayıp Anahtar

Eğer bmw f30 anahtarlarınızın hepsini kayıp ettiyseniz bizimle iletişime geçip aracın bullunduğu konumdan kayıptan anahtar yapmaktayız. Bmw f30 Kayıp ettiğiniz anahtarları araçtan siliyoruz. Güvenli bir şekilde BMW KAYIP VE YEDEK ANAHTAR YAPILIR.

Bmw F30 Anahtar Kabı
Eskimiş ve yıpranmış Bmw Anahtar Kablarınızı yeniliyoruz. İsterseniz iş yerimize gelebilir, isterseniz anahtarınız kargo ile gönderebelirsiniz. Bu işlem yaklaşık 15-30 dk arasında tamamlanır. Yapılan boş kap bmw orjinal anahtar ile aynıdır. Herhangi bir fark yoktur.

Bmw Anahtar Tamiri
Arızalanan ve çalışmayan Bmw F30 Anahtarlar tamiri ve bakımını yapmaktayız. Eğer sizinde çalışmıyorsa ( aracın kapısını açmıyorsa veya aracı çalıştırmıyorsa) bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sadece aracın anahtarıyla kalmayıp bmw f30 araçlarınızın kontak problemlere çözüm üretmekteyiz.

Bmw F30 Anahtar Pili
Bmw f30 kumanda pili aracın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bazı modellerinde şarjlı pil olup bazılarında ise 2450 kodu olan pillerdir.