Audi A3 Yedek Anahtar Fiyatı

Audi A3 Yedek Anahtar Fiyatı

Nisan 12, 2020 0 yorumlar Yazar: otoanahtarci

Audi A3 Yedek Anahtar firmamız tarafından hızlı ve uygun fiyat garantisi altında yapılmaktadır. Kullandığımız audi orjinal anahtarıdır. Sizleri yedek anahtar yapımı konusunda bilgilendireceğim.

Avcılardan firmamıza gelen Tarık Bey 2012 model audi a3 aracına yedek anahtar istediğini belirtti. Bizde kendisine yedek anahtar için audi anahtar modellerini gösterdik. Şimdi sizlere audi yedek anahtar nasıl yapılır anlatacağım.

1)Yapılacak olan Audi Anahtarın uç kısmı Cnc Laser Makinede hazırlanır.
2)Uç kısmı hazırlanan Audi A3 Yedek Anahtar kodlama kısmına geçelim.
3)Bu aşamada İmmobilizer chip kısmı aracın hafızasına kodlanır.
4)Eski kaybolan anahtarlar aracın hafızasından silinir. Bu işlem toplam 20 dakikadır.

Audi A3 Yedek Anahtar Fiyatları

İlk olarak bunlar aracın modeline ve üzerinde bulunan chipe göre değişiklik göstermektedir. audi a3 yedek anahtar fiyatı 2001 2006 arası ortalama ikiyüz elli türk lirası civarındadır. 2007 2012 arasındaki yedek anahtar fiyatları üç yüz elli türk lirasıdır. 2013 ve üzeri modellerde ise dört yüz elli türk lirası gibi fiyatlardır. Audi yedek anahtarlarımız orjinal olup doviz kuru açısından değişiklik gösterebilir.

Audi A3 Anahtar Kayboldu

Yedek anahtarı olmayan audi a3 araçların tüm anahtarlarını kayıp etseniz bile sıfırdan anahtar yapmaktayız. Bu işlem audi a3 yedek anahtar yapımı gibi kolay değil. Çünkü aracı çalıştıracak herhangi bir anahtarınız yok. Bu işlem için ortalama 2 saatlik çalışma gerekiyor. Bizler aracın başına gelerek aracınızın kapı kilit sistemini sökerek audi anahtarın mekanik kısmını oluşturmaktayız. Daha sonra lisanslı cihazlarımızla (araçtan herhangi birşey sökmeden) cihazlarımızla aracınıza bağlanıyoruz. İmmobilizer kısmını araca koduluyoruz Kayıp ettiğinz anahtarlarınızı araç üzerinden devre dışı bırakıyoruz.

Audi A3 Kontak Arızası

Bilindiği üzere Vag gruplarında karşılaştığımız kontak arızasınızda arasında Audi a3 Kontak arızası başta gelmektedir. Bu durum tamamen kullanılan araç kontak mekanizmasından meydana gelmektedir.2 şekilde işlem uygulanmaktadır. Audi a3 Kontak Tamiri veya Kontak sistemini yenilenerek. Audi A3 Kontak arızası giderilmiş olur. Eğer sizinde Audi A3 Kontak arızası başınıza geldiyse yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Sizlere Hızlı ve Acil bir şelikde müdahale etmeye çalışıyoruz.

Audi A3 Orijinal Anahtar

Yapılan Audi orjinal anahtarı şase numaraları üzerinden sorgulanarak belli olur. Bu durum ayrıca sizin anahtarı elinize aldığınızda anlayabileceğiniz bir durumdur. Buna dayanarak Audi a3 yedek anahtar fiyatı çok uygun ise bu tahmin edebileceğiniz gibi orjinal değildir. Bu konu üzerine araştırma yaparak sizlerde öğrenebilirsiniz.